Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Karetní hry
Deskové hry
Dungeons&Dragons
OYO Dice
Obaly
Alba a podložky
Deckboxy a storage
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
Hokejové karty
Kostky a žetony
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha

   Dodací podmínky
POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE O 30.000 Kč
datum : 03.01.2011 autor : vadan
přečteno : 12854
Série o 30.000,- nám skončila, zde si můžete prohlédnou decklisty legacy i standard top 8

SEZNAM KVALIFIKOVANÝCH HRÁČŮ NA ZÁVĚREČNÉ FINÁLE

BRNO:

***Hayek Mikuláš 74
*** Havlíček Jr. Drahomír 67
Moravec Jiří 64
Bubela Tomáš 57
Havlíček Drahomír 57
Kaman Jiří 52
*** Doležel Viktor 49
Černý Jiří 49
Dubrava Tomáš 41
Martínek Pavel 38
Vojta Jakub 37
Barták Martin 36
*** Bouček Jaroslav 30
***Jalůvka Josef 30
Sobola Michal 30
Žitník Petr 30
Krejčíř Ondřej 28
Hlaváček Michal 28
Kotrla Jan 24
Drtil Lubomír 24
Vaníček Luboš 24

Z důvodu ztráty výsledků z Double-draftu 28.5. (nový WEReporter), jsou dodatečně kvalifikováni všichni zůčastnění!

Černý Jiří
Hloch Petr
Staněk Ondřej
Hayek Mikuláš
Surý Martin
Jurníček Lukáš
Nahodil Petr
Kotrla Jan
Nastálek Petr
Drtil Lubomír
Klíč Tomáš
Sedláček Zdeněk

PRAHA:

*** Blohon Lukáš 131
Vápeník Karel 115
Kytka Petr 95
Sochůrek Petr 92
Prošek Dominik 86
Charvát Pavel 86
Čichovský Lukáš 62
Trnobranský Karel 61
Már Tomáš 52
*** Erenyi Jakub 51
Stráský Ondřej 48
***Prošek Daniel 48
Hrycej Martin 47
** Dio Michal 47
Melichar Martin 45
Horálek Štěpán 44
***Pátek Jiří 41
*** Do-Anh David 40
*** Mráz Vojtěch 39
Gottwald Tomáš 38
Popescu Tiberiu 36
Dobiš David 36
Sejkora Svatopluk 35
Tóth Jakub 34
Šmrha Michal 34
Jirásek David 34
Ottomanský David 33
Erenyi Jakub 33
Svoboda Jiří 30
Koska Adam 30
Hrubiško Mikuláš 30
Dio Mikuláš 30
*** Vlček Tomáš 30
*** Havel Jan 30
*** Bílek Tomáš 30
Vilím tomáš 28
Kamínek Petr 28
Junek Tomáš 28
Janák Josef 28
** Chmelík Jaroslav 28


Tak a máme tu novou sérii! Mohu prozradit, že v roce 2011 budou série 2 a obě budou o 30.000,- Kč. Opět se do závěrečného finále bodou moci kvalifikovat jak brněnští, tak pražští hráči. První série bude čítat 10 turnajů v Praze a 6 turnajů v Brně, zakončených 25.6.2011 velkým finále.

Jak bude celá série probíhat?
Uspořádáme pro Vás celkem 16 turnajů ( 10 v Praze a 6 v Brně) v různých formátech + LCQ týden před finále. Do závěrečného turnaje o 30 tisíc postoupí vítězové jednotlivých turnajů (při účasti nad 32 hráčů finalisté, při účasti nad 64 hráčů semifinalisté), TOP4 z LCQ, 25 lidí na pozvání (losováni ze zákazníků Černého rytíře) a zcela nejvíce hráčů z průběžného bodování. Na každém turnaji můžete získat:

BODOVÁNÍ DO CELKOVÉHO POŘADÍ
1. místo 30
2. místo 28
3. místo 24
4. místo 23
5. místo 20
6. místo 19
7. místo 18
8. místo 17
9. místo 14
10. místo 13
11. místo 12
12. místo 11
13. místo 10
14. místo 9
15. místo 8
16. místo 7
17. místo 6
18. místo 5
19. místo 4
20. místo 3
21. místo a hůř 1

Do finále postupuje nejlepších 16 podle celkového pořadí Brno (započítávají se 4 nejlepší turnaje ze 6) a nejlepších 26 podle clekového pořadí Praha (započítává se 6 nejlepších turnajů z 10).
Všechny postupová místa se posouvají!

TURNAJE PRAHA
16.1. Standard, 80 kč __Výsledky a decklisty zde
19.2. Double draft, 500 Kč __Výsledky zde
27.2. Legacy, 80 Kč __Výsledky a decklisty zde
19.3. Standard, 90 Kč __Výsledky a decklisty zde
2.4. Double draft, 550 Kč __Výsledky zde
16.4. Extended, 90 Kč __Výsledky a decklisty zde
23.4. Legacy, 90 Kč __Výsledky a decklisty zde
28.5. Extended, 90 Kč __Výsledky a decklisty zde
4.6. Double draft, 550 Kč __Výsledky zde
11.6. Standard, 90 Kč __Výsledky a decklisty zde

Začátky všech turnajů 10:30

TURNAJE BRNO
26.2. Standard, 90 kč
20.3. Double draft, 550 Kč (změna, přesun ze soboty kvůli Six-Touru)
2.4. Extended, 90 Kč
28.5. Double draft, 550 Kč
4.6. Extended, 90 Kč
18.6. Legacy, 90 Kč (změna, přesun ze 7.5.-Prerelease Nex Phyrexia)

CENY NA TURNAJÍCH
do 24 hráčů: 25 boosterů
25 - 36 hráčů: 40 boosterů
37 - 48 hráčů: 55 boosterů
49 - 60 hráčů: 70 boosterů
nad 60 hráčů: 80 boosterů


SOBOTA 19.6. LAST CHANCE KVALIFIKACE - SEALED DECK
Bez top8, čtyři nejlepší postupují do finálového turnaje, 1 booster na hráče na ceny
začátek: 10:30, startovné 550 Kč

FINÁLE - PRAHA 25.-26.6.

SOBOTA 25.6. FINÁLE POHÁRU ČERNÉHO RYTÍŘE O 30.000 Kč
Hrát mohou jen kvalifikovaní. 4 kola Standard, 4 kola Legacy, bez top 8.
začátek: 9:30, starotvné: zdarma

FINÁLOVÝ TURNAJ
1. místo 5000 Kč + pohár
2. místo 4500 Kč
3. místo 4000 Kč
4. místo 3250 Kč
5. místo 2750 Kč
6. místo 2250 Kč
7. místo 2000 Kč
8. místo 1750 Kč
9. místo 1500 Kč
10. místo 1250 Kč
11. místo 1000 Kč
12. místo 750 Kč

BYE PRO FINÁLOVÝ TURNAJ
Několik vyvolených si svými výsledky ze základní část zajistí až dvě Bye (automatická výhra v prvních kolech turnaje).
2x Bye - nejlepší 2 Brno, nejlepších 3 Praha, nejlepší 2 z Last Chance
1x Bye - nejlepší 4 Brno, nejlepších 6 Praha


NEDĚLE 26.6. POHÁR ČERNÉHO RYTÍŘE V TÝMECH
Třičlenné týmy, jeden člen týmu bude mít balík pro Standard, další člen pak balík pro Extended a poslední člen pro Legacy. Top čtyři týmy budou hrát týmový sealed deck.

Ceny:
do 12 týmu: 60 boosterů
do 16 týmů: 80 boosterů
do 20 týmů: 100 boosterů
nad 20 týmů: 120 boosterů
Trička pro nejlepší tým. začátek: 10:00, starovné: 250 Kč na tým




Průběžné výsledky po desátém turnaji Praha:
(Tučně jsou psaní kvalifikanti na závěrečné finále)
*** Blohon Lukáš 131
Vápeník Karel 115
Kytka Petr 95
Sochůrek Petr 92
Charvát Pavel 86
Prošek Dominik 86
Čichovský Lukáš 62
Trnobranský Karel 61
Már Tomáš 52
*** Erenyi Jakub 51
***Prošek Daniel 48
Stráský Ondřej 48
** Dio Michal 47
Hrycej Martin 47
Melichar Martin 45
Horálek Štěpán 44
***Pátek Jiří 41
*** Do-Anh David 40
*** Mráz Vojtěch 39
Gottwald Tomáš 38
Dobiš David 36
Popescu Tiberiu 36
Sejkora Svatopluk 35
Jirásek David 34
Šmrha Michal 34
Tóth Jakub 34
Erenyi Jakub 33
Ottomanský David 33
*** Bílek Tomáš 30
*** Havel Jan 30
*** Vlček Tomáš 30
Dio Mikuláš 30
Hrubiško Mikuláš 30
Koska Adam 30
Svoboda Jiří 30
** Chmelík Jaroslav 28
Janák Josef 28
Junek Tomáš 28
Kamínek Petr 28
Vilím tomáš 28
Panigada Igor 26
Říman Vít 26
Janda Kristian 25
Záhora Jan 25
Hanzálek Jan 24
Petráček Vladimír 24
Ton Jonatán 24
Kavalevič Valentýn 23
Šmíd Ondřej 22
Hřebejk Michal 21
Jeřábek Petr 20
Nabil Mohamed 20
Bílek Jaroslav 19
Jílek Karel 19
Novotný Michal 19
Scheiner Filip 19
Jehlička Daniel 18
Klíma Petr 18
Vondráček Zdeněk 18
Kroutil Jan 17
Havlíček Drahomír 14
Kesl Lukáš 14
Laňka Tomáš 14
Louda Miroslav 14
Ottomanský Vojtěch 14
Otáhal Jiří 13
Šiling Martin 13
Veselý Mikuláš 13
Zubko Ilja 13
Čáp Adam 12
Margolius Matěj 12
Mendl Michal 12
Sup Richard 12
Švejda Pavel 12
Češka Pavel 11
Horčička Jan 11
Mikeš Tomáš 11
Trajhan Matouš 11
Kraft Lukáš 10
Tuan Dang Minh 10
Exler Lukáš 9
Koudelka Jan 9
Majer Lukáš 9
Brdek Jirka 8
Crkva Ondřej 8
Kozák Jonáš 8
Nguyen Chinh Cong 8
Čáp Jiří 7
Lukeš Břetislav 7
Podlešák Pavel 7
Škrabal Michal 7
Vošahlík Petr 7
Dvořák Jiří 6
Leopold Jan 6
Musil Milan 6
Podlaha Martin 6
Doan Minh Son 5
Michilov Ladislav 5
Vaněk Tomáš 5
Hruška Jakub 4
Vítek Martin 4
Gabriel Jan 3
Havlíček jr. Drahomír 3
Berka David 2
Kayed Albert 2
Vane Pavel 2
Bezpalec Michal 1
Dang Minh Tuan 1
Doležel Pavel 1
Fejkl Toměš 1
Fialka Jan 1
Hanuš Jiří 1
Holý Milan 1
Horejš Zdeněk 1
Humpolec Pavel 1
Illek Martin 1
Ježek Milan 1
Klouček Filip 1
Kocáb Tomáš 1
Krotil Filip 1
Kuba Daniel 1
Kubiš Jan 1
Liebich Igor 1
Liu Joseph 1
Maršík Ladislav 1
Mašín Ondřej 1
Mendl Jiří 1
Moudrý Petr 1
Německý Dominik 1
Novák Martin 1
Petřík Dušan 1
Pivec Roman 1
Podmol Martin 1
Rejsek Karel 1
Richter Tomáš 1
Řehoř Radek 1
Schor Petr 1
Spaner Fred 1
Suchánek Pavel 1
Švehla Marek 1
Vládík Pavel 1
Vogl Milan 1
Vonásek Martin 1
Vondra Adam 1



Průběžné pořadí po třetím turnaji Brno:
Bubela Tomáš 57
Moravec Jiří 51
*** Doležel Viktor 49
Hayek Mikuláš 44
Martínek Pavel 38
Vojta Jakub 37
Černý Jiří 32
*** Bouček Jaroslav 30
*** Havlíček Jr. Drahomír 30
Krejčíř Ondřej 28
Kotrla Jan 24
Kaman Jiří 24
Jurníček Lukáš 23
Dubrava Tomáš 21
Fajmon Milan 20
Havlíček Drahomír 20
Barták Martin 19
Matoušek Radek 18
Fajmon Petr 18
Foltýn Jiří 17
Hloch Petr 17
Vladík Pavel 17
Novák Michal 14
Wagner Pavel 13
Klíč Tomáš 13
Slavíček Petr 12
Studýnka Vojta 11
Balko Radek 11
Vantuch Mates 10
Klíma Petr 10
Sobola Michal 10
Drnovský Jan 9
Schindler Marek 8
Wagner Jr. Pavel 6


vadan
NOVINKY V OBCHODĚ
Sky Team
Cena : 699 Kč
Turing Machine
Cena : 849 Kč
Outlaws of Thunder Junction Commander - Grand Larceny
Cena : 899 Kč
Outlaws of Thunder Junction Play Booster
Cena : 99 Kč
ZÁKAZNICKÁ LINKA: tel. 731 164 496, , po - pá 10 - 18.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, otevřeno po - pá 11 - 19, so - ne 10 - 18.