Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
D&D Novels
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
BUY-A-BOX PROMO A BOXY RAVNICA ALLEGIANCE O TÝDEN DŘÍVE!
S novou sadou Ravnica Allegiance probíhá opět akce, při které budeme mít nějaké booster boxy této sady na prodej již o prerelease víkendu 19.-20.1.!
Ke koupi boxů v tomto termínu navíc obdržíte exkluzivní Buy-a-Box promo karty The Haunt of Hightower, která se nevyskytuje v boosterech! Buy-a-Box kartu si můžete zarezervovat objednávkou boxu s vyzvednutím na prodejně a s poznámkou „prerelease“. Pokud se chcete zúčastnit této akce, zarezervovaný booster box je nutné si vyzvednou na prodejně v Praze o víkendu 19.-20.1.
Neváhejte, množství prom je omezené.
PRERELEASE VÍKEND RAVNICA ALLEGIANCE 19-20.1.!
Již příští víkend bude prerelease Ravnica Allegiance a s tím spojené víkendové turnaje:
V sobotu od 9:00 sealed deck o 5 kolech a od 15:30 2HG sealed deck o 4 kolech.
V neděli od 8:30 nově proběhnou sealed deck turnaje o třech kolech. Hráči se score 3:0 si mohou vybrat vstupné zdarma na další turnaj nebo 8 boosterů RNA!
Více informací zde.
Turnaje proběhnou v restauraci Gui Lin naproti Černému rytíři!
SHÁNÍME BRIGÁDNÍKY STŘEDA 23.1.2019
Sháníme brigádníky na pomoc s rozbalováním boosterů Ravnica Allegiance a třízením karet ve středu 23.1.2019. v pražském obchodě.
Začátek brigády rozbalování boosterů: 8:30, brigádník obdrží 100kč za rozbalený Case (6 booster boxů) dle instrukcí. Předchozí zkušenost s rozbalováním velkou výhodou.
Začátek bridády třízení karet: 11:00, brigádník dostane 400kč za vytřízenou krabici se zhruba 4000 kartami.
Nutno přijít nejméně na 5 hodin.
V případě zájmu nebo jakéhokoliv dotazu pište na email: ibuyyourcards@gmail.com a do předmětu napište brigáda.
Více informací na tomto odkaze.

POKÉMON PRERELEASE TEAM UP
19.1. Sobota:
DOPOLEDNÍ TURNAJ od 10:00.
ODPOLEDNÍ TURNAJ od 15:30.
20.1. Neděle:
DOPOLEDNÍ TURNAJ od 10:00.
ODPOLEDNÍ TURNAJ od 15:30.
KUSOVKY RAVNICA ALLEGIANCE V PŘEDPRODEJI
Předprodej kusových karet z edice Ravnica Allegiance je v plném proudu a vy si již nyní můžete objednat karty z této zbrusu nové sady, vycházející již 25.1. 2019. Jak předchozí sada nastínila, i v Ravnica Allegiance se můžete těšit na oblíbené Shocklandy a nechybí zde opět ani několik Planeswalkerů.
MAGIC FEST PRAHA
11.-13. ledna se v Praze na Výstavišti v Letňanech. uskuteční MtG svátek v podobě Magic Festu. Černý rytíř zde nebude chybět a bude mít na místě svůj obchod s velkým výběrem karet, doplňků a zboží.
Zde si můžete již od pátku vyzvednout své objednávky (vytvořené do středy 9.1. - 23:59) Nezapomeňte však do poznámky k objednávce napsat "GP".

Klasické výkupy na místě NEBUDEME přijímat.
PRODUKTY RAVNICA ALLEGIANCE V PŘEDPRODEJI

Již máme v předprodeji produkty ze sady Ravnica Allegiance.
Na výběr jsou doplňkové balíčky, celé boxy, velká Bundle kolekce a předpřipravené planeswalker balíčky.
ULTIMATE MASTERS V PRODEJI
Nová masters sada MtG - Ultimate Masters je v prodeji. Vychází v ní v historii nejpopulárnější karty, například Snapcaster mage, Liliana of the Veil, Karakas, Cavern of souls, Ancient Tomb a mnoho dalších. V prodeji jsou jak boostery a booster boxy, tak i jednotlivé karty.

Navíc v každém booster boxu se nachází tzv. "box topper", což je balíček v němž je vždy jedna ze 40 nejhodnotnějších karet ve fullart verzi. Tyto box toppery máme také v prodeji ve vlastní speciální sekci.
Podívejte se také na naše video s rozbalením dvou boxů!
SCRATCH WARS NOVINKY
Znáte již netradiční sběratelskou karetní hru Scratch Wars? Svižná, líbivá a zábavná hra fungující i v mobilní aplikaci si získala již mnoho hráčů a možná čeká i na vás.

Chystáme na skladě několik novinek, které si již nyní můžete předobjednat. Jedná se o dárková balení Canba a Vampi, Vampiria a Zepplandia startery i boostery nebo Megabooster.
MTG NOVÉ ZBOŽÍ
Je před vánoci a my máme pro vás dva nové produkty, vhodné nejen jako vánoční dárek.

Jedná se o Game Night - 5! balíčků rovnou připravených pro hru, v každém z nich jedna karta, kterou nenajdete nikde jinde, žetony, kostky a počítadla životů.

Gift Pack 2018 je pak vhodným dárkem pro každého hráče, obsahuje čtyři doplňkové balíčky Magic 2019, počítadlo životů, 5 foil základních zemí a pět vzácných karet, které jsou také součástí pouze tohoto produktu.
CHARITATIVNÍ TURNAJ
Černý rytíř společně s Najádou si vás dovolují pozvat na sérii dvou dobročinných turnajů. Naším cílem je podpořit dobrou věc, například výzkum léků pro léčbu rakoviny nebo darovat hračku někomu v dětském domově. Veškeré vstupné, které vybereme na těchto turnajích tedy poputuje na účely charity. Ceny v turnajích přesto zachovají náš standard a budou odpovídat vybranému vstupnému. V Najádě proběhne turnaj ve formátu Legacy 2. 12. u nás bude modern 15.12.
GUILD KITS V PRODEJI
Ode dneška 2.11. máme v prodeji Guilds of ravnica Guild kity - tématické předpřipravené balíčky s kartami ze všech tří Ravnica bloků. Každý z balíčků obsahuje 12 vzácných karet. Součástí balení je jedna foilová legendární bytost s alternativním obrázkem, jedinečná pro tento kit.
Pozor, produkt není hratelný na formátu standard.
POKEMON - NOVÁ SADA V PŘEDPRODEJI
V předprodeji máme produkty Pokemon ze sady Sun & Moon Lost Thunder. Jedná se o doplňkové balíčky, booster boxy, dva tématické předpřipravené balíčky Entei a Raikou a ještě Elite trainer box, jenž je skvělým dárkem pro každého hráče.
SOUTĚŽ O BOOSTER BOX - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ
A máme zde vítěze soutěže, kterou jsme vyhlásili k příležitosti dosažení 1000 odběratelů našeho Youtube kanálu. Booster box Guilds of Ravnica od nás dostane Jarda Kraus. Chtěli jsme udělat radost ještě pár dalším účastníkům a tak jsme vylosovali ještě tři soutěžící, kteří od nás dostanou tři boostery - Roman Dvouletý, Jiří Joska a Tomáš Seidl. Gratulujeme vítězům!
OD ZAČÁTKU LISTOPADU PROBĚHNOU ZMĚNY V TURNAJÍCH!
1) Čtvrteční standard zdarma se přesouvá na úterý. Turnaj bude mít stejné ceny, bude začínat ve stejnou dobu a bude stále zdarma!
2) Nově budeme mít každý čtvrtek pauper (allcommon), první měsíc po zavedení se vstupným zdarma!
3) Brawl jakožto formát již není oficiálně podporovaný a u nás bohužel taktéž nenabral příliš velkou popularitu, proto s ním spojené turnaje od začátku listopadu rušíme.
NOVINKY V OBCHODĚ
Munchkin Ranger and Warrior Starter
Cena : 349 Kč
Ravnica Allegiance Full Set
Cena : 4499 Kč
Battleforce Death Guard
Cena : 3199 Kč
D&D Dragonfire
Cena : 999 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.