Obchod Černý rytíř Registrace
Kusovky Magic
Novinky
Akce
Výprodej
Magic the Gathering
Pokémon
Scratch Wars
Deskové hry
Karetní hry
Doplňky a obaly
Warhammer
Warhammer 40.000
Barvy a modelářství
Hry s miniaturami
Hry na hrdiny
D&D Novels
Dárkové poukazy

   Výkup karet

   Turnaje Praha
   Turnaje Brno
   Prizewall

   Dodací podmínky
MTG NOVÉ ZBOŽÍ
Je před vánoci a my máme pro vás dva nové produkty, vhodné nejen jako vánoční dárek.

Jedná se o Game Night - 5! balíčků rovnou připravených pro hru, v každém z nich jedna karta, kterou nenajdete nikde jinde, žetony, kostky a počítadla životů.

Gift Pack 2018 je pak vhodným dárkem pro každého hráče, obsahuje čtyři doplňkové balíčky Magic 2019, počítadlo životů, 5 foil základních zemí a pět vzácných karet, které jsou také součástí pouze tohoto produktu.
CHARITATIVNÍ TURNAJ
Černý rytíř společně s Najádou si vás dovolují pozvat na sérii dvou dobročinných turnajů. Naším cílem je podpořit dobrou věc, například výzkum léků pro léčbu rakoviny nebo darovat hračku někomu v dětském domově. Veškeré vstupné, které vybereme na těchto turnajích tedy poputuje na účely charity. Ceny v turnajích přesto zachovají náš standard a budou odpovídat vybranému vstupnému. V Najádě proběhne turnaj ve formátu Legacy 2. 12. u nás bude modern 15.12.
ZAVŘENÉ PROSTORY HERNY: 6.-21. 11.

V úterý 6.11. u nás v Praze začne velká rekonstrukce a do 21.11. budou zavřené prostory herny. V tomto období budou zrušeny všechny pravidelné turnaje a volné hraní.
Obchod bude stále otevřený standardně od 12:00 do 20:00, můžete si tedy přijít vyzvednout objednávky i nakoupit zboží.
Herna bude opět otevřena ve středu 21.11.
Děkujeme za pochopení.
GUILD KITS V PRODEJI
Ode dneška 2.11. máme v prodeji Guilds of ravnica Guild kity - tématické předpřipravené balíčky s kartami ze všech tří Ravnica bloků. Každý z balíčků obsahuje 12 vzácných karet. Součástí balení je jedna foilová legendární bytost s alternativním obrázkem, jedinečná pro tento kit.
Pozor, produkt není hratelný na formátu standard.
POKEMON - NOVÁ SADA V PŘEDPRODEJI
V předprodeji máme produkty Pokemon ze sady Sun & Moon Lost Thunder. Jedná se o doplňkové balíčky, booster boxy, dva tématické předpřipravené balíčky Entei a Raikou a ještě Elite trainer box, jenž je skvělým dárkem pro každého hráče.
DOPLNĚNÉ KARTY NA PRIZEWALL

3ED Tundra - 1100 bodů Doom Whisperer - 70 bodů
A25 Blood Moon - 80 bodů Growing Rites of Itlimoc - 20 bodů
MBS Inkmoth Nexus - 70 bodů Legion's Landing - 20 bodů
C18-R Yuriko, the Tiger´s Shadow - 60 bodů Legion Warboss - 10 bodů
IMA Grove of the Burnwillows - 50 bodů Lazav, the Multifarious - 10 bodů
SOUTĚŽ O BOOSTER BOX - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ
A máme zde vítěze soutěže, kterou jsme vyhlásili k příležitosti dosažení 1000 odběratelů našeho Youtube kanálu. Booster box Guilds of Ravnica od nás dostane Jarda Kraus. Chtěli jsme udělat radost ještě pár dalším účastníkům a tak jsme vylosovali ještě tři soutěžící, kteří od nás dostanou tři boostery - Roman Dvouletý, Jiří Joska a Tomáš Seidl. Gratulujeme vítězům!
OD ZAČÁTKU LISTOPADU PROBĚHNOU ZMĚNY V TURNAJÍCH!
1) Čtvrteční standard zdarma se přesouvá na úterý. Turnaj bude mít stejné ceny, bude začínat ve stejnou dobu a bude stále zdarma!
2) Nově budeme mít každý čtvrtek pauper (allcommon), první měsíc po zavedení se vstupným zdarma!
3) Brawl jakožto formát již není oficiálně podporovaný a u nás bohužel taktéž nenabral příliš velkou popularitu, proto s ním spojené turnaje od začátku listopadu rušíme.
WARHAMMER CHAMPIONS - DOSKLADNĚNÍ
Opět máme skladem novou sběratelskou karetní hru z prostředí fantasy světa Warhammer. Hra má celkem čtyři frakce - Chaos, Order, Death a Destruction. Balíček pro hru se skládá z 38 karet (30 akčních karet, 4 legendární šampioni a 4 karty požehnání). Duel začíná umístěním šampionů, v každém kole pak hráč odehraje dvě akce, například zahrání karty nebo využití hrdinských akcí karet. Za každou akci, kterou hráč vynechá si z balíčku lízne kartu. Hrdinové plní různé úkoly, za které potom dostanou své požehnání - boží dar schopnosti, jehož zahrání mnohdy ovlivní výsledek souboje. Cílem je zredukovat soupeřovy životy ze 30 na 0. Základní sada obsahuje celkem 270 karet ze všech frakcí.
GUILDS OF RAVNICA V PRODEJI
Již máme v prodeji produkty ze sady Guilds of ravnica.
Na výběr jsou doplňkové balíčky, celé boxy, velká Bundle kolekce, předpřipravené planeswalker balíčky a guildovní doplňkové balíčky.
KUSOVKY GUILDS OF RAVNICA V PRODEJI

Zahájili jsme prodej kusových karet z edice Guilds of Ravnica. Ode dneška je sada legální na všech turnajích.
COMMANDER 2016 - DOPLNĚNÍ JEDNOTLIVÝCH KARET
Doplnili jsme komplet jednotlivé karty z Commander 2016. Pokud jste čekali na nějakou kartu právě z této sady, neváhejte tedy a objednávejte.
BUY-A-BOX PROMO A BOXY GUILDS OF RAVNICA O TÝDEN DŘÍVE!
S novou sadou Guilds of Ravnica probíhá opět speciální akce, při které budeme mít omezené množství booster boxů této sady k dispozici na prodej již o prerelease víkendu 29.-30.9.!
Ke koupi boxů v tomto termínu navíc obdržíte exkluzivní Buy-a-Box promo karty Impervious Greatwurm, která se nevyskytuje v boosterech této sady!
Akce platí pouze při nákupu na prodejně a do vyprodání zásob.
Buy-a-Box kartu si můžete zarezervovat objednávkou boxu s vyzvednutím na prodejně a s poznámkou „prerelease“.
Pokud se chcete zúčastnit této akce, zarezervovaný booster box si musíte vyzvednou na prodejně Černého rytíře v Praze v otevírací době o víkendu 29.-30.9.
Neváhejte, množství prom je omezené.
STAR WARS X-WING 2ND EDITION
Nová edice figurkové strategické hry Star Wars X-Wing, ve které na libovolném stole svádíte bitvy legendárních Tie Fighterů s X-Wingy. Co je zde nové oproti první edici? Především elektronická aplikace Squad-builder, umožňující snadno a rychle stavět vaše flotily. Další velká změna je u pohybu lodí. Pohyb nyní více odpovídá skutečnému pohybu vesmírných korábů. Novinkou je i umístění zaměřovače v přední části modelů. Ten pak mohou využívat piloti s vyšší schopností střelby. Jsou zde i nové možnosti akcí, vylepšující budoucí útoky či manévry. A v neposlední řadě zde máme využití "Síly" pro postavy schopné ji ovládat.
Pro hráče s modely z první edice jsou zde k dispozici tzv. Conversion kity, obsahující přes sto nových referenčních karet, podstavce a žetony. Ty umožňují hrát starší modely s pravidly a všemi výhodami druhé edice.
AUTOMATICKÉ DOKONČOVÁNÍ V NAŠEM VYHLEDÁVAČI
Protože nám záleží na vaší spokojenosti, od nynějška je vyhledávání zboží a jednotlivých karet na našich stránkách mnohem snazší. Stačí napsat jen část názvu hledané položky a zbytek práce udělá náš engine za vás.
NOVINKY V OBCHODĚ
Adeptus Titanicus Civitas Imperialis Sector
Cena : 2249 Kč
Necromunda Gang War 4
Cena : 549 Kč
Warhammer Champions Booster
Cena : 79 Kč
Ork Deffkilla Wartrike
Cena : 799 Kč
ON-LINE OBCHOD: Za Poříčskou branou 21, 186 00 Praha 8, , tel. 731 164 496.
OBCHOD PRAHA: Za Poříčskou branou 21,186 00 Praha 8, , tel. 733 517 617, otevřeno po - pá 12 - 20, so - ne 10 - 19.
OBCHOD BRNO: Chládkova 3, 616 00 Brno, tel. 733 517 608, otevřeno po - pá 12 - 18:30.