Brigáda Aether Revolt

S příchodem nové sady opět nabízíme možnost brigády v Černém rytíři

Datum: Středa 18.1.2016

Místo: Černý rytíř Praha Za Poříčskou branou 21

Kontaktní email: tomas@cernyrytir.cz

Pracovní pozice:

Třízení karet: Sháníme brigádníky na třízení rozbalených karet. Začátek práce od 13:00, ovšem je možno dorazit i v pozdějších hodinách. Každý brigádník dostane standardní krabici se 4000 kartami, kterou je třeba roztřídit na jednotlivé verze karet. Odměna je opět stanovena za výkon - 400 kč za roztřízenou krabici. Z našich zkušeností trvá roztřídit krabici obvykle kolem 5 hodin a proto je vhodné si na tuto brigádu vyhradit čas alespoň 5 hodin. Instrukce, jak karty třídit opět obdržíte na místě.

Vytváření setů a další úkoly - je možné, že vám bude během doby brigády nabídnut jiný úkol (dělání setů, vážení karet, vybírani karet z krabice a další věci). Všechny další úkoly jsou honorovány standardně 80kč za hodinu.

V případě námi způsobených komplikací a průtahů vám bude váš čas kompenzován v poměru 80 kč za hodinu. Vztahuje se hlavně na situaci, kdy by nám došlo zboží se zpožděním. Instrukce a zadání práce obvykle zaberou kolem 10 minut.

Pokud máte zájem o brigádu tak nás prosím kontaktujte na výše uvedeném emailu tomas@cernyrytir.cz s předmětem zprávy brigáda AER a informace, kdy by se vám hodilo přijít a co byste preferovali dělat.