Brigáda Magic 2020

S příchodem nové sady opět nabízíme možnost brigády v Černém rytíři v Praze

Datum: Středa 10.7.2019

Místo: Černý rytíř Praha Za Poříčskou branou 21

Kontaktní email: ibuyyourcards@gmail.com

Pracovní pozice:

Rozbalování boosterů: Sháníme brigádníky na rozbalování boosterů. Začátek práce od 8:30. Každý brigádník dostane case boosterů (216 boosterů), který musí rozbalit a rozdělit karty z boosterů podle rarity. Odměna je stanovena za výkon - za každý rozbalený case získáte 100 kč. Jeden case by měl zabrat cca 60 minut.

Třídění karet: Sháníme brigádníky na třídění rozbalených karet. Začátek práce od 11:00, ovšem je možno dorazit i v pozdějších hodinách. Každý brigádník dostane standardní krabici se 4000 kartami, kterou je třeba roztřídit na jednotlivé verze karet. Odměna je opět stanovena za výkon - 400 kč za roztříděnou krabici. Z našich zkušeností trvá roztřídit krabici obvykle kolem 5 hodin a proto je vhodné si na tuto brigádu vyhradit čas alespoň 5 hodin. Instrukce, jak karty třídit opět obdržíte na místě.

Vytváření setů a další úkoly - je možné, že vám bude během doby brigády nabídnut jiný úkol (dělání setů, vážení karet, vybíraní karet z krabice a další věci). Všechny další úkoly jsou honorovány standardně 80kč za hodinu.

V případě námi způsobených komplikací a průtahů vám bude váš čas kompenzován v poměru 80 kč za hodinu. Vztahuje se hlavně na situaci, kdy by nám došlo zboží se zpožděním. Instrukce a zadání práce obvykle zaberou kolem 10 minut.

Pokud máte zájem o brigádu a je vám více než 15 let tak nás prosím kontaktujte na výše uvedeném emailu ibuyyourcards@gmail.com s předmětem zprávy “brigáda” a informace, kdy by se vám hodilo přijít a co byste preferovali dělat.